QPR - Coventry, wynik spotkania - 2-0

W dniu 2021-08-28 14:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy QPR a Coventry.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR a Coventry wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: L. Dykes 68' 1-0 D. Ball Y. Barbet 76' 2-0

Żółte kartki QPR: Stefan Johansen 35'

Żółte kartki Coventry: Jake Clarke-Salter 71'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna QPR stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Everton. Kolejno natomiast Coventry z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Peterborough.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Stefan Johansen Jake Clarke-Salter nierzadko zapewniły wyśmienitym fanom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niesamowite wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami są zajadłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki nużące. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak QPR i Coventry z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.