Millwall - Coventry, wynik meczu - 1-1

Millwall - Coventry, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Millwall oraz Coventry wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Millwall oraz Coventry.

Gole strzelali: V. Gyokeres 9' 0-1 G. Saville 21' 1-1 J. Wallace

Żółte kartki Millwall: G. Saville 52' M. Wallace 62'

Żółte kartki Coventry:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Millwall zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Bristol City. Kolejno natomiast Coventry podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Fulham.

Wierni kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. G. Saville raz za razem gwarantują własnym wiernym kibicom wiele przeżyć. Walki między graczami bywają zażarte, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Nieprzerwanie zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Millwall oraz Coventry w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The Den.