Blackburn kontra Coventry, wynik spotkania: 2-2

W dniu 2021-10-16 14:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Blackburn a Coventry.

Pierwsza połowa meczu między Blackburn oraz Coventry zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: J. Rothwell 39' 1-0 S. Gallagher S. Gallagher 45' 2-0 J. Rothwell T. Walker 62' 2-1 T. Kane T. Kaminski 68' 2-2

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 28' Jan Paul van Hecke 73'

Żółte kartki Coventry: Todd Kane 79' Gustavo Hamer 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Reading i Derby. Kolejno natomiast Coventry podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Hull City.

Coraz częściej liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące potyczki, które startują w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak John Buckley Todd Kane wielokrotnie zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na przepiękne asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Niesamowite zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że mecze nas męczą. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship. Blackburn oraz Coventry oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Ewood Park.