Mecz Coventry - Derby, wynik końcowy 1-1

W dniu 2021-10-23 14:00 na stadionie The Coventry Building Society Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14. Zmierzyły się Coventry oraz Derby.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Coventry i Derby wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Godden 20' 1-0 G. Shinnie 78' 1-1

Żółte kartki Coventry: Ian Maatsen 44'

Żółte kartki Derby: Curtis Davies 71' Ravel Morrison 88'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Derby:

Główny sędzia meczu - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Coventry stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Bristol City a Derby z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Millwall.

Oddani fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Ian Maatsen Curtis Davies nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie natrafiamy na wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Coventry i Derby w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Coventry Building Society Arena.