Mecz Coventry - Bristol City zakończony wynikiem 3-2

Coventry - Bristol City, wynik 3-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Coventry i Bristol City zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym The Coventry Building Society Arena odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Coventry a Bristol City.

Gole strzelali: C. Martin 45' 0-1 M. Godden 51' 1-1 A. Weimann 68' 1-2 C. Martin C. O'Hare 74' 2-2 M. Godden 90' 3-2 L. Kelly

Żółte kartki Coventry: Kyle McFadzean 63'

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 14' Tomáš Kalas 81' Nahki Wells 90'

Czerwone kartki Coventry: Ian Maatsen 45'

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Coventry stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Birmingham i Bournemouth a Bristol City z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Sheffield Utd.

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi potyczki w lidze Championship. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców futbolowe drużyny i piłkarze jak Kyle McFadzean Alex Scott częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych wrażeń. Systematycznie trafiamy na brutalne faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Coventry i Bristol City z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, The Coventry Building Society Arena.