Mecz Coventry kontra West Brom, wynik 1-2

Coventry kontra West Brom wynik spotkania 1-2. Dnia 2021-12-04 12:30 na obiekcie sportowym The Coventry Building Society Arena rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 21 pomiędzy Coventry a West Brom.

Pierwsza połowa spotkania między Coventry a West Brom zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 20' 0-1 C. Robinson K. McFadzean 43' 0-2 K. McFadzean 83' 1-2 T. Kane

Żółte kartki Coventry:

Żółte kartki West Brom: Alex Mowatt 35' Sam Johnstone 66' Cédric Kipré 74'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki West Brom:

Główny arbiter meczu - Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Coventry zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Stoke City i Cardiff. Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Derby.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi starcia, które startują w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Alex Mowatt często sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między drużynami piłkarskimi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, idealne asysty oraz bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Coventry oraz West Brom jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, The Coventry Building Society Arena.