Spotkanie między Peterborough i Coventry na stadionie Weston Homes Stadium - wynik końcowy 1-4

Pierwsza połowa meczu między Peterborough i Coventry zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-01-15 15:00 na stadionie Weston Homes Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Peterborough i Coventry.

Gole strzelali: G. Hamer 15' 0-1 C. O'Hare M. Godden 25' 0-2 B. Sheaf J. Grant 37' 1-2 J. Taylor N. Thompson 81' 1-3 M. Godden 90' 1-4 V. Gyökeres

Żółte kartki Peterborough: Oliver Norburn 8' Bali Mumba 41' Ronnie Edwards 61'

Żółte kartki Coventry: Dominic Hyam 24'

Czerwone kartki Peterborough:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia spotkania - Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Peterborough zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Birmingham i Sheffield Utd. Kolejno natomiast Coventry zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Middlesbrough.

Bardzo często oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze jak Oliver Norburn Dominic Hyam nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na wyśmienite asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi okazują się zażarte, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Peterborough i Coventry w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Weston Homes Stadium.