Mecz między Coventry i QPR na obiekcie The Coventry Building Society Arena - wynik 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Coventry a QPR wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-01-22 15:00 na stadionie The Coventry Building Society Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 28. Zmierzyły się Coventry i QPR.

Gole strzelali: A. Gray 6' 0-1 C. Willock J. Shipley 50' 1-1 T. Kane A. Adomah 88' 1-2 C. Willock

Żółte kartki Coventry: Callum O'Hare 79' Kyle McFadzean 90'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 66'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter spotkania to Andy Woolmer, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Coventry stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Nottingham Forest a QPR podejmie Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Peterborough.

Kibice z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Callum O'Hare Robert Dickie bardzo często zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wiele emocji. Bardzo często natrafiamy na bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe bramki oraz asysty dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż mecze nudzą kibica. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Coventry i QPR i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, The Coventry Building Society Arena.