Mecz między Reading i Coventry dnia 2022-02-12 15:00: wynik 2-3

W dniu 2022-02-12 15:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Reading i Coventry.

Po pierwszej połowie spotkania między Reading i Coventry wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

 

Gole strzelali: Lucas João 23' 1-0 J. Hoilett D. Hyam 45' 1-1 G. Hamer M. Rose 47' 1-2 G. Hamer A. Yiadom 55' 2-2 T. Ince I. Maatsen 65' 2-3 V. Gyökeres

Żółte kartki Reading: Junior Hoilett 57' Junior Hoilett 63' Thomas Holmes 84'

Żółte kartki Coventry: Jake Bidwell 14' Gustavo Hamer 29' Dominic Hyam 37' Ben Sheaf 72' Ian Maatsen 88'

Czerwone kartki Reading: Junior Hoilett 63'

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter spotkania - David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Reading stawi czoła Peterborough, następne spotkania z drużynami Preston i Birmingham. Kolejno natomiast Coventry z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Bristol City.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Junior Hoilett Jake Bidwell wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Systematycznie obserwujemy spektakularne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to zmagania nużące. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship. Reading i Coventry oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.