Mecz Derby kontra Coventry zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Derby a Coventry wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-03-19 12:30 na stadionie Pride Park Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 39. Zmierzyły się Derby i Coventry.

Gole strzelali: M. Godden 28' 0-1 C. O'Hare T. Lawrence 67' 1-1

Żółte kartki Derby: Nathan Byrne 57'

Żółte kartki Coventry: Jake Bidwell 22' Fankaty Dabo 54' Gustavo Hamer 66'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter meczu - Darren Bond, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Derby zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Swansea i Fulham natomiast Coventry zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Fulham.

Wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Nathan Byrne Jake Bidwell nieraz zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się brutalne faule kończące się czerwoną kartką, wyśmienite gole oraz asysty gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania usypiające. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Derby i Coventry w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Pride Park Stadium.