Spotkanie pomiędzy Fulham i Coventry na stadionie Craven Cottage - końcowy wynik 1-3

Fulham - Coventry zakończony wynikiem 1-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Fulham a Coventry wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-04-10 14:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 41 pomiędzy Fulham a Coventry.

Gole strzelali: Michael Rose 20' 0-1 Gustavo Hamer Viktor Gyökeres 24' 0-2 Callum O'Hare Bobby Reid 82' 1-2 Joshua Onomah Callum O'Hare 90' 1-3 Gustavo Hamer

Żółte kartki Fulham: Harry Wilson 81'

Żółte kartki Coventry: Fankaty Dabo 42' Ben Sheaf 61' Simon Moore 65' Gustavo Hamer 80'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter meczu to Darren Bond, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Fulham stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Preston i Bournemouth a Coventry podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i West Brom.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Harry Wilson Fankaty Dabo systematycznie sprawiają swoim fanom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty oraz gole, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania mało interesujące. To też warto przeglądać mecze futbolowe ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Fulham i Coventry i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Craven Cottage.