Nottingham Forest - Coventry, wynik meczu 2-0

Nottingham Forest - Coventry 2-0. W dniu 2022-04-06 18:45 na stadionie The City Ground rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 30. Zmierzyły się Nottingham Forest i Coventry.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Nottingham Forest i Coventry wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: B. Johnson 25' 1-0 J. Garner 61' 2-0 K. Davis

Żółte kartki Nottingham Forest: Joe Worrall 21' Philip Zinckernagel 54' Jack Colback 90'

Żółte kartki Coventry: Jake Bidwell 39' Dominic Hyam 77' Callum O'Hare 90'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Nottingham Forest stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami West Brom i Peterborough. Kolejno natomiast Coventry z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i West Brom.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Joe Worrall Jake Bidwell nierzadko zagwarantowały wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to zmagania mało interesujące. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Nottingham Forest i Coventry z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak The City Ground.