Mecz Birmingham vs Coventry, wynik 2-4

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Birmingham a Coventry wynik wynosił 2-2. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

W dniu 2022-04-15 14:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 42. Zmierzyły się Birmingham i Coventry.

Gole strzelali: K. Pedersen 12' 1-0 J. Bacuna G. Gardner 39' 2-0 M. Roberts B. Sheaf 40' 2-1 M. Rose B. Sheaf 45' 2-2 G. Hamer M. Rose 71' 2-3 G. Hamer C. O'Hare 90' 2-4

Żółte kartki Birmingham: Juninho Bacuna 4' Marc Roberts 40' Ryan Woods 90' Taylor Richards 90'

Żółte kartki Coventry:

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia spotkania to Oliver Langford, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Cardiff i Blackburn. Kolejno natomiast Coventry z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Stoke City.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Juninho Bacuna raz za razem zapewniają pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy przechodzące do historii gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki usypiające. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Birmingham oraz Coventry jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, St Andrew's Stadium.