West Brom kontra Coventry, wynik meczu: 0-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Brom a Coventry zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-23 14:00 na stadionie The Hawthorns odbył się mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy West Brom a Coventry.

Gole strzelali:

Żółte kartki West Brom: Dara O'Shea 36'

Żółte kartki Coventry: Kyle McFadzean 71'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia spotkania to Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Reading, następne spotkania z drużynami Barnsley i Huddersfield natomiast Coventry z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Dara O'Shea Kyle McFadzean nader często zapewniły swoim wiernym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż widowiska nudzą. Wielokrotnie trafiamy na widowiskowe gole czy asysty, brutalne sytuacje na faul dodające smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship. West Brom oraz Coventry oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, The Hawthorns.