Na stadionie The Coventry Building Society Arena dnia 2022-08-31 18:45 miał miejsce mecz Coventry vs Preston - 0-1

Coventry vs Preston wynik 0-1. W dniu 2022-08-31 18:45 na stadionie The Coventry Building Society Arena odbył się mecz ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Coventry a Preston.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Coventry a Preston wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: E. Riis 73' 0-1

Żółte kartki Coventry: Ben Wilson 36'

Żółte kartki Preston: Jordan Storey 28' Alistair McCann 90'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Preston:

Główny sędzia spotkania to John Busby, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Coventry stawi czoła West Brom, następne spotkania z drużynami Luton oraz Birmingham natomiast Preston podejmie Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Sheffield Utd.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą poczynania w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Ben Wilson Jordan Storey nieustannie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy bezlitosne faule, niezwykłe gole czy asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między piłkarzami są nader bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze nudzą kibica. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Coventry i Preston z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, The Coventry Building Society Arena.