Spotkanie Stoke City vs Coventry zakończone wynikiem 0-2 dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie bet365 Stadium

W dniu 2022-10-22 14:00 na obiekcie sportowym bet365 Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Stoke City i Coventry.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stoke City a Coventry wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: J. Allen 51' 0-1 G. Hamer G. Hamer 65' 0-2 K. Palmer

Żółte kartki Stoke City: Josh Laurent 90'

Żółte kartki Coventry: Kasey Palmer 56'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia spotkania to James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stoke City stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Wigan i Birmingham natomiast Coventry z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Blackburn.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Josh Laurent Kasey Palmer stale gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Systematycznie natrafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iśledzić widowiska sportowe lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Stoke City i Coventry i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, bet365 Stadium.