Coventry - QPR, wynik spotkania - 2-0

W dniu 2022-11-12 15:00 na stadionie The Coventry Building Society Arena rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 21. Zmierzyły się Coventry i QPR.

Pierwsza połowa meczu między Coventry a QPR zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: V. Gyökeres 11' 1-0 J. Allen V. Gyökeres 78' 2-0 C. O'Hare

Żółte kartki Coventry: Callum Doyle 27' Kyle McFadzean 86'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 65' Ilias Chair 76'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Coventry stawi czoła Reading, następne spotkania z drużynami Swansea i West Brom a QPR z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Cardiff.

Liczni kibice śledzą fascynujące poczynania w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Callum Doyle Samuel Field nieustannie sprawiają fantastycznym fanom wiele emocji. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami ligowymi są niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż potyczki nie są interesujące. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship. Coventry i QPR oraz ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, The Coventry Building Society Arena.