Dnia 2023-04-15 14:00 na obiekcie Loftus Road odbyło się spotkanie QPR vs Coventry zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2023-04-15 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 42. Zmierzyły się QPR i Coventry.

Pierwsza część spotkania pomiędzy QPR a Coventry zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: V. Gyökeres 10' 0-1 G. Hamer G. Hamer 86' 0-2 V. Gyökeres 88' 0-3 G. Hamer

Żółte kartki QPR: Leon Balogun 54'

Żółte kartki Coventry: Kyle McFadzean 34' Josh Eccles 45' Callum Doyle 52'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu - Salisbury Michael, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu QPR zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Burnley i Stoke City a Coventry podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Birmingham.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Championship. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Leon Balogun Kyle McFadzean stale sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz gole, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. QPR oraz Coventry oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Loftus Road.