Back to Top

Coventry kontra Rotherham zakończony wynikiem 5-0

Na stadionie The Coventry Building Society Arena dnia 2024-03-05 19:45 odbyło się spotkanie Coventry - Rotherham: 5-0

W ostatniej kolejce Championship drużyna Coventry rozgromiła Rotherham aż 5-0, w meczu rozegranym 5 marca o godzinie 19:45 na The Coventry Building Society Arena. Coventry skutecznie wykorzystało swoje okazje, prowadząc 4-0 już na przerwę. To było widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców.

Watford vs Coventry, wynik 1-2

Mecz pomiędzy Watford i Coventry zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Vicarage Road

W emocjonującym starciu Championship drużyna Watford podejmowała Coventry na swoim boisku Vicarage Road. Mecz rozegrany 9 marca zakończył się zwycięstwem gości 2:1 po zaciętej rywalizacji. Wynik na przerwę wskazywał remis 1:1, ale ostatecznie to Coventry wywiozło trzy punkty z tego starcia, pozostawiając kibiców Watford rozczarowanych.

West Brom kontra Coventry, wynik końcowy 2-1

Mecz West Brom kontra Coventry, wynik końcowy 2-1

W najnowszym starciu Championship drużyna West Brom podejmowała na własnym stadionie Coventry. Mecz odbył się 3 dni temu na The Hawthorns. Gospodarze zdołali pokonać rywala wynikiem 2-1, prowadząc już 2-0 na przerwę. Po emocjonujących 90 minutach to West Brom cieszy się z pełnej puli punktów.

Coventry - Preston, wynik końcowy 0-3

Na obiekcie The Coventry Building Society Arena miał miejsce mecz pomiędzy Coventry i Preston: wynik 0-3

W ostatniej kolejce Championship drużyna Coventry podejmowała Preston na własnym stadionie The Coventry Building Society Arena. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 3-0. Bramki padły już przed przerwą, co pozwoliło Preston kontrolować przebieg meczu do samego końca. Mecz rozegrany został 23 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a więc odbył się dokładnie 3 dni temu.

Coventry kontra Bristol City, wynik końcowy 2-2

Dnia 2024-01-30 19:45 na obiekcie The Coventry Building Society Arena miał miejsce mecz pomiędzy Coventry oraz Bristol City - 2-2

W meczu 29. kolejki Championship drużyny Coventry i Bristol City zmierzyły się ze sobą w The Coventry Building Society Arena, a emocje sięgały zenitu. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, po zaciętej walce obu zespołów. Już 19 dni temu kibice mogli śledzić to widowisko, które dostarczyło mnóstwo piłkarskich emocji, a wynik na przerwie wskazywał na wyrównaną rywalizację.

Mecz pomiędzy Plymouth kontra Coventry, wynik 2-2

Mecz pomiędzy Plymouth i Coventry dnia 2024-02-14 19:45 - wynik końcowy 2-2

W meczu 32. kolejki Championship, który odbył się 14 lutego 2024 roku na stadionie Home Park, drużyny Plymouth i Coventry podzieliły się punktami po zaciętym starciu zakończonym remisem 2-2. Pomimo bramkowego impasu na przerwie, druga połowa okazała się niezwykle emocjonująca, przynosząc kibicom cztery trafienia i wiele niezapomnianych momentów. Oto raport z tego pełnego emocji spotkania.

Stoke City - Coventry wynik spotkania 0-1

Na stadionie bet365 Stadium dnia 2024-02-17 15:00 miał miejsce mecz Stoke City vs Coventry zakończony wynikiem 0-1

W meczu 33. kolejki Championship, rozegranym w bet365 Stadium, drużyna Stoke City podejmowała Coventry. Mecz zakończył się zwycięstwem Coventry 1-0, po bramce zdobytej w drugiej połowie. Pomimo starań obu zespołów, wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, a decydujący gol padł tuż przed końcem spotkania. Łącznie obie drużyny stworzyły wiele okazji strzeleckich, jednak to goście wyszli z boiska jako zwycięzcy.

Stoke City - Coventry wynik meczu 0-1

Stoke City vs Coventry, wynik spotkania - 0-1

W ostatnim spotkaniu 33. kolejki Championship drużyna Stoke City podejmowała Coventry na własnym boisku, bet365 Stadium. Mecz rozegrany 17 lutego tego roku zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 0-1 po bramce zdobytej w drugiej połowie. Pomimo starań obu zespołów, na przerwę zawodnicy schodzili przy bezbramkowym remisie.

Mecz pomiędzy Coventry kontra Millwall zakończony wynikiem 2-1

Coventry vs Millwall, wynik spotkania 2-1

Wczoraj na The Coventry Building Society Arena odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Coventry i Millwall w ramach 31. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, mimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0. Po intensywnej rywalizacji to podopieczni trenera Smitha cieszyli się z trzech punktów. Czy uda im się kontynuować dobrą passę w kolejnych spotkaniach?

Coventry kontra Bristol City, wynik 2-2

Coventry - Bristol City, wynik meczu 2-2

W dniu 30 stycznia 2024 roku drużyny Coventry i Bristol City zmierzyły się w meczu ligowym Championship. Spotkanie, które odbyło się o godzinie 19:45 na terenie The Coventry Building Society Arena, zakończyło się remisem 2-2. Wynik na przerwę wynosił 1-1. Mecz ten miał miejsce w ramach 29. kolejki ligowej. Teraz przyjrzyjmy się szczegółom tego emocjonującego starcia.

Norwich vs Coventry, wynik końcowy 2-1

Na stadionie Carrow Road miał miejsce mecz między Norwich oraz Coventry zakończony wynikiem 2-1

W sobotnim starciu na stadionie Carrow Road drużyna Norwich pokonała Coventry City 2-1 w ramach 30. kolejki Championship. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, druga połowa była pełna emocji, a gospodarze zdołali zdobyć dwa trafienia, co zapewniło im zwycięstwo. Mecz odbył się 5 dni temu, 3 lutego 2024 roku o godzinie 15:00.

Popularne relacje

Mecz pomiędzy Wigan vs Coventry 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wigan oraz Coventry wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Więcej…

Birmingham - Coventry, wynik końcowy 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Birmingham a Coventry wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.