Back to Top

Mecz Birmingham - Coventry, wynik końcowy 3-0

Spotkanie Birmingham vs Coventry zakończone wynikiem 3-0

W ostatnim starciu ligowym Championship drużyna Birmingham pokonała Coventry zdecydowanie 3-0. Mecz odbył się w St. Andrew's @ Knighthead Park w dniu 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Birmingham prowadził już 2-0 na przerwę i utrzymał swoją przewagę przez resztę spotkania.

Mecz Birmingham - Coventry 3-0

Spotkanie między Birmingham oraz Coventry dnia 2024-04-13 14:00: 3-0

W ostatnim starciu w ramach 43. kolejki Championship, Birmingham pewnie pokonało Coventry 3-0. Mecz odbył się w St. Andrew's @ Knighthead Park dnia 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Birmingham prowadziło już 2-0 na przerwę i utrzymało swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Southampton - Coventry, wynik 2-1

Dnia 2024-04-09 18:45 odbyło się spotkanie Southampton - Coventry - 2-1

W ostatnim spotkaniu rozgrywanym w ramach 42. kolejki Championship drużyna Southampton podejmowała na własnym terenie zespół Coventry. Mecz ten odbył się 6 dni temu, dokładnie 9 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45 na St. Mary's Stadium. Gospodarze zdołali pokonać rywali wynikiem 2-1 po bramkach zdobytych w pierwszej połowie, ustalając ostateczny rezultat meczu.

Mecz pomiędzy Coventry - Cardiff, wynik końcowy 1-2

Coventry vs Cardiff, wynik spotkania 1-2

W ostatnim spotkaniu w ramach 40. kolejki Championship drużyny Coventry i Cardiff zmierzyły się na boisku The Coventry Building Society Arena. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2-1, pomimo wyrównanej pierwszej połowy, która zakończyła się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się 7 dni temu o godzinie 14:00, 1 kwietnia 2024 roku.

Mecz Coventry kontra Leeds 2-1

Coventry vs Leeds, wynik meczu - 2-1

W ostatniej kolejce Championship doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Coventry i Leeds, które odbyło się w The Coventry Building Society Arena. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali z Leeds 2-1. Coventry objęło prowadzenie już w pierwszej połowie i mimo starań przeciwnika utrzymało się przy swojej korzyści do końcowego gwizdka sędziego. Emocjonujące widowisko dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil, a zwycięstwo sprawiło, że drużyna Coventry może być zadowolona z ostatniego występu na własnym boisku.

Huddersfield kontra Coventry 1-3

Mecz Huddersfield vs Coventry, wynik końcowy 1-3

W meczu 39. kolejki Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Huddersfield i Coventry, które odbyło się 29 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na John Smith's Stadium. Coventry odniosło pewne zwycięstwo z wynikiem 3-1, prowadząc 2-0 już na przerwę. Spotkanie to było prawdziwą ucztą dla fanów piłki nożnej, pełne emocji i dynamiki.

Coventry kontra Rotherham zakończony wynikiem 5-0

Na stadionie The Coventry Building Society Arena dnia 2024-03-05 19:45 odbyło się spotkanie Coventry - Rotherham: 5-0

W ostatniej kolejce Championship drużyna Coventry rozgromiła Rotherham aż 5-0, w meczu rozegranym 5 marca o godzinie 19:45 na The Coventry Building Society Arena. Coventry skutecznie wykorzystało swoje okazje, prowadząc 4-0 już na przerwę. To było widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców.

Watford vs Coventry, wynik 1-2

Mecz pomiędzy Watford i Coventry zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Vicarage Road

W emocjonującym starciu Championship drużyna Watford podejmowała Coventry na swoim boisku Vicarage Road. Mecz rozegrany 9 marca zakończył się zwycięstwem gości 2:1 po zaciętej rywalizacji. Wynik na przerwę wskazywał remis 1:1, ale ostatecznie to Coventry wywiozło trzy punkty z tego starcia, pozostawiając kibiców Watford rozczarowanych.

West Brom kontra Coventry, wynik końcowy 2-1

Mecz West Brom kontra Coventry, wynik końcowy 2-1

W najnowszym starciu Championship drużyna West Brom podejmowała na własnym stadionie Coventry. Mecz odbył się 3 dni temu na The Hawthorns. Gospodarze zdołali pokonać rywala wynikiem 2-1, prowadząc już 2-0 na przerwę. Po emocjonujących 90 minutach to West Brom cieszy się z pełnej puli punktów.

Coventry - Preston, wynik końcowy 0-3

Na obiekcie The Coventry Building Society Arena miał miejsce mecz pomiędzy Coventry i Preston: wynik 0-3

W ostatniej kolejce Championship drużyna Coventry podejmowała Preston na własnym stadionie The Coventry Building Society Arena. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 3-0. Bramki padły już przed przerwą, co pozwoliło Preston kontrolować przebieg meczu do samego końca. Mecz rozegrany został 23 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a więc odbył się dokładnie 3 dni temu.

Coventry kontra Bristol City, wynik końcowy 2-2

Dnia 2024-01-30 19:45 na obiekcie The Coventry Building Society Arena miał miejsce mecz pomiędzy Coventry oraz Bristol City - 2-2

W meczu 29. kolejki Championship drużyny Coventry i Bristol City zmierzyły się ze sobą w The Coventry Building Society Arena, a emocje sięgały zenitu. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, po zaciętej walce obu zespołów. Już 19 dni temu kibice mogli śledzić to widowisko, które dostarczyło mnóstwo piłkarskich emocji, a wynik na przerwie wskazywał na wyrównaną rywalizację.

Popularne relacje

Coventry kontra West Brom, wynik 0-2

W sobotę odbył się emocjonujący mecz piłkarski w ramach 14. kolejki Championship. Spotkanie rozegrane zostało na The Coventry Building Society Arena, gdzie drużyna Coventry podejmowała West Brom. Od samego początku gospodarze starali się narzucić swoje warunki, ale to goście zdołali zdobyć prowadzenie jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 0-1. Pomimo wysiłków Coventry, West Brom utrzymało się na prowadzeniu do końcowego gwizdka, kończąc mecz wynikiem 0-2. Sędzią głównym spotkania był Peter Bankes z Anglii.

Więcej…

Coventry vs Southampton zakończony wynikiem 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Coventry i Southampton zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się 13 grudnia 2023 roku o godzinie 19:45 w The Coventry Building Society Arena w ramach 21. kolejki ligi Championship. Wynik po pierwszej połowie wynosił 0-0.