Preston - Coventry, wynik meczu 2-1

Pierwsza połowa meczu między Preston a Coventry zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2021-10-20 18:45 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Preston a Coventry.

Gole strzelali: T. Walker 45' 0-1 C. O'Hare P. Bauer 61' 1-1 B. Whiteman E. Riis 69' 2-1 A. Browne

Żółte kartki Preston: Andrew Hughes 23' Patrick Bauer 50'

Żółte kartki Coventry: Liam Kelly 51'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu to England Darren, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Preston zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Luton oraz Bournemouth natomiast Coventry z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Bristol City.

Dzisiaj oddani fani śledzą starcia ligi Championship. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Andrew Hughes Liam Kelly stale gwarantują fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące walki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania drętwe. Zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Preston oraz Coventry w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Deepdale.