Spotkanie West Brom - Coventry, wynik 1-0

West Brom - Coventry wynik meczu 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między West Brom i Coventry wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-03 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Coventry.

Gole strzelali: G. Diangana 15' 1-0 J. Wallace

Żółte kartki West Brom: Marc Albrighton 64' Jayson Molumby 82' Dara O'Shea 90' Darnell Furlong 90'

Żółte kartki Coventry: Jonathan Panzo 82'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Watford natomiast Coventry z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Rotherham.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Marc Albrighton Jonathan Panzo systematycznie zapewniają wspaniałym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania między zawodnikami są bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. West Brom i Coventry i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak The Hawthorns.