Na stadionie Loftus Road dnia 2023-09-30 14:00 miał miejsce mecz QPR - Coventry zakończony wynikiem 1-3

QPR - Coventry, wynik końcowy 1-3. Dnia 2023-09-30 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły QPR i Coventry.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między QPR a Coventry wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: E. Simms 56' 0-1 L. Binks J. Eccles 60' 0-2 J. Latibeaudiere E. Simms 68' 0-3 J. Allen K. Paal 90' 1-3 S. Armstrong

Żółte kartki QPR: Paul Smyth 53' Sinclair Armstrong 63' Steve Cook 65' Andre Dozzell 77'

Żółte kartki Coventry: Jay Dasilva 51' Jamie Allen 75'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Tom Nield, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu QPR stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Blackburn i Huddersfield natomiast Coventry z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Bristol City.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów piłki nożnej śledzi ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Paul Smyth Jay Dasilva częstokroć zagwarantowały wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami bywają nader zaciekłe, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to mecze usypiające. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak QPR oraz Coventry w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Loftus Road.