Spotkanie między Rotherham i Coventry zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie AESSEAL New York Stadium dnia 2023-02-18 15:00

Rotherham - Coventry, wynik końcowy 0-2. Dnia 2023-02-18 15:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i Coventry.

Pierwsza część spotkania między Rotherham a Coventry zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: J. Allen 46' 0-1 J. Bidwell V. Gyökeres 90' 0-2 G. Hamer

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 33' Chiedozie Ogbene 83'

Żółte kartki Coventry: Brooke Norton-Cuffy 17' Callum Doyle 43' Viktor Gyökeres 83'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia spotkania - Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Rotherham stanie naprzeciw Sunderland, następne spotkania z drużynami Swansea i QPR a Coventry z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Huddersfield.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Cameron Humphreys Brooke Norton-Cuffy wielokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między graczami bywają nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Rotherham oraz Coventry i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.