Dnia 2023-03-14 19:45 odbyło się spotkanie Wigan - Coventry - końcowy wynik 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wigan oraz Coventry wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-03-14 19:45 na obiekcie sportowym DW Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Wigan i Coventry.

Gole strzelali: V. Gyökeres 52' 0-1 J. Bidwell K. McFadzean 83' 1-1

Żółte kartki Wigan: Tendayi Darikwa 55'

Żółte kartki Coventry: Gustavo Hamer 87'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu to Andy Woolmer, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Wigan stanie naprzeciw QPR, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Swansea. Kolejno natomiast Coventry z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Watford.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Tendayi Darikwa Gustavo Hamer nieprzerwanie zapewniają wyborowym entuzjastom wiele emocji. Ustawicznie obserwujemy przechodzące do historii asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania nas męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Wigan oraz Coventry jak ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak DW Stadium.