Spotkanie Preston kontra Coventry, wynik końcowy 3-2

W meczu 15. kolejki Championship drużyny Preston i Coventry zmierzyły się na stadionie Deepdale. Spotkanie to dostarczyło kibicom wiele emocji i niezapomnianych momentów. Ostatecznie Preston wygrało to starcie 3-2, po pełnym zwrotów akcji pojedynku. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Preston (2-1), a dogrywka oraz rzuty karne nie były potrzebne, aby wyłonić zwycięzcę. Sędzią tego meczu był Anthony Taylor z Anglii.

Mecz pomiędzy drużynami Preston oraz Coventry

W dniu 4 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 na stadionie Deepdale odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Preston i Coventry w ramach 15. kolejki ligi Championship.

Wynik końcowy meczu to 3-2, a wynik na przerwę wynosił 2-1.

Bramki:

H. Wright strzelił pierwszego gola dla Coventry w 33. minucie, ustalając wynik na 0-1. Następnie D. Holmes wyrównał dla Preston w 38. minucie, ustalając wynik na 1-1. A. Browne zdobył kolejnego gola dla gospodarzy w 41. minucie, ustalając wynik na 2-1. M. Osmajić powiększył prowadzenie Preston strzelając gola w 71. minucie, ustalając wynik na 3-1. Ostatnie trafienie dla Coventry zdobył H. Wright w 82. minucie, ustalając wynik na 3-2.

Kartki żółte:

Dla drużyny gospodarzy żółtą kartkę otrzymał Mads Frøkjær-Jensen w 46. minucie, a także Robbie Brady w 90. minucie. Dla drużyny przeciwników żółte kartki otrzymali Kyle McFadzean w 40. minucie oraz Jake Bidwell w 90. minucie.

Mecz sędziował Anthony Taylor z Anglii.

Następne mecze dla Preston to starcia z Blackburn, Cardiff oraz Middlesbrough. Natomiast Coventry zmierzy się z Stoke City, Millwall oraz Plymouth.