Luton - Coventry, wynik meczu 5-0

Luton - Coventry, wynik 5-0.

Po pierwszej połowie meczu między Luton i Coventry wynik to 4-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Dnia 2021-09-29 18:45 na stadionie Kenilworth Road rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Luton oraz Coventry.

Gole strzelali: E. Adebayo 3' 1-0 H. Cornick 18' 2-0 K. Naismith L. Berry 30' 3-0 H. Cornick E. Adebayo 45' 4-0 H. Cornick H. Cornick 58' 5-0 L. Berry

Żółte kartki Luton:

Żółte kartki Coventry: G. Hamer 17' I. Maatsen 62'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu to Stephen Martin, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Luton stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Derby. Kolejno natomiast Coventry z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Preston.

Wielu fanów futbolu śledzi ciekawe poczynania w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak G. Hamer systematycznie zapewniają wspaniałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Regularnie trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, książkowe asysty i gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania usypiające. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Luton i Coventry jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Kenilworth Road.