Millwall - Coventry, wynik meczu - 3-2

W dniu 2022-08-13 14:00 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 3. Zmierzyły się Millwall i Coventry.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall a Coventry zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: K. McFadzean 2' 0-1 M. Godden M. Godden 28' 0-2 J. Bidwell J. Cooper 36' 1-2 S. Malone G. Honeyman 53' 2-2 G. Saville 85' 3-2 B. Afobe

Żółte kartki Millwall: Jamie Shackleton 18' Tyler Burey 30' Benik Afobe 62' Danny McNamara 68'

Żółte kartki Coventry: Gustavo Hamer 37' Jake Bidwell 64' Gustavo Hamer 67' Kyle McFadzean 82'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Coventry: Gustavo Hamer 67'

Główny sędzia spotkania to Robert Madley, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Millwall zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Norwich i Reading a Coventry zmierzy się z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Hull City.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą niezwykle interesujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Jamie Shackleton Gustavo Hamer stale sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Natrafiamy na książkowe gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy zawodnikami są zażarte, nie często bywa koniec końców, iż spotkania nie są warte uwagi. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Millwall oraz Coventry oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, The Den.